Wyprzedzając Wasze pytania i wątpliwości, które oczywiście są jak najbardziej zrozumiałe, postanowiliśmy szerzej opisać produkty które od nas otrzymujecie.

• Fotografie poddane autorskiej obróbce – w każdym pakiecie spotkacie się z takim zapisem. Co to oznacza w praktyce?

Każde zdjęcie jest wyselekcjonowane i dobrane z serii ujęć tak aby było wyjątkowe. Następnie poddane jest obróbce graficznej odzwierciedlającej nasz styl.

• Odbitki w formatach 15 x 21 cm – fotografie oferujemy na papierze błyszczącym lub matowym. Wydruki które od nas otrzymacie są najwyższej jakości . Preferujemy wybór przez parę młodą ujęć które mamy wywołać.

• Albumy – każdy z naszych albumów jest składany niepowtarzalnie i bez popularnych obecnie na rynku kreatorów wydruku. W rezultacie każdy z albumów jest wyjątkowy. Oczywiście przed wydrukiem wysyłamy projekt albumu do wglądu, realizujemy Wasze pomysły i oczekiwania.

Poniżej prezentujemy fotoreportaż ślubny Dominiki i Rafała w postaci fotoksiążki.

• Galeria internetowa – każda z par jeśli ma takie życzenie dostaje galerię internetową która jest dostępna na naszej stronie w zakładce „strefa klienta”. Zazwyczaj, w galerii umieszczamy wszystkie fotografie które od nas otrzymujecie, jest jednak możliwość wybrania zdjęć które chcecie mieć w galerii.

• Wydruk zdjęć w dniu wesela – jest to jedna z popularniejszych opcji dodatkowych i często wybierana przez Pary Młode jako alternatywa dla foto-budki. Każda z par otrzymuje od Was 3 wydrukowane zdjęcia w formacie 10 x 15 cm. Fotografie drukujemy na profesjonalnym sprzęcie i papierze najwyższej jakości. Kombinacja zdjęć które otrzymują goście jest dowolna i konsultowana przed uroczystością. Przeważnie nasi klienci wybierają następujący wydruk:

Jedno zdjęcie przedstawia wizerunek Państwa Młodych i dowolny tekst konsultowany z Młodą Parą. Kolejne dwa zdjęcia to fotografia wspólna Państwa Młodych i każdej zaproszonej pary. Jedno ze zdjęć może być wykorzystane do wklejenia w Księdze Gości. Zdjęcia dla każdej z zaproszonych par zapakowane są w eleganckiej kopercie i rozdawane w dniu wesela.

Niezależnie od wybranego pakietu obecnych jest dwóch fotografów. Wybierając tę opcję, dostajecie również ujęcia z tych samych chwil z innej perspektywy. Nasze doświadczenia związane z ta usługą są bardzo miłe, ponieważ zawsze wiążą się z radością Waszych gości którzy otrzymują od Was prezent w postaci swojego oraz Waszego zdjęcia.